2016-10-01

KELLER ANDRÁS (CODE8) NYERTE A MOL – TBS NAGYDÍJ BALATONKERÜLŐ SZÓLÓ VITORLÁSVERSENY 2016 végső harcát. Második helyen LITKEY FARKAS érkezett a BYC előtti célvonalra. A rendezők a harmadik befutóra készülnek , aki minden bizonnyal FINÁCZY PÉTER lesz. GRATULÁLUNK !  A beszámolók itt hallhatók.

Keller Andris – a győztessel készült interjúnk, amelyből kiderül, hogy nem számolt azzal, hogy győzhet, beérte volna 5-6 hellyel is, és hogy mekkora érték egy ilyen hosszú éjjel-nappal szólóverseny után a melegzuhany-  itt hallható!!! BRAVO ANDRIS!!! ÉLVEZD A RAGYOGÁST! NE SZERÉNYKEDJ!

Fa Nándor versenyigazgató rövid beszámolója a győztes befutóról –  a célvonalról készült interjú hamarosan a szolovitorlazas.hu oldalon hallható. Mennyire hajó, mennyire ember és mennyire sebességfüggő a győzelem – akár fúj , akár nem? a befutott versenyzőkkel is igyekszünk interjúkat készíteni, valamint a galéria képgyűjtemény is bővül, amint a rendező csapat visszaér a vízről az irodába…

2. helyezett LITKEY FARKAS (KULCSSZOFT) – telefoninterjú

LITKEY FARKY – telefonintrejú itt – KIVÁLÓ SZAKMAI ELEMZÉSSEL

3. helyezett FAZEKAS LÁSZLÓ (KOLIBRI)

Fa Nándor beszámolója – telefoninterjú

a legtöbb hajó és hajós már a parton – anekdótáznak egymás közt – memóriából újra versenyben — és várjuk a vízen lévő 2 hajóst, Szutrély Gergelyt és Németh Zsoltot, akik könyörtelen szélmentességben küzdenek a BYC felé …

Fazekas Gábor (Tantál)  telefoninterjú – a mezőny legutóbb vízretett hajójáról és a hajóval átélt éjszakai boxmeccsről 🙂

– a friss, ropogós versenyhajó (a  Pauger hajóműhelyből)  kormányosának első balatonkerülője – interjúja itt hallható.

BEFUTÓ KÉPEK A BALATONKERÜLŐ HAJÓSOKRÓL ÉS HAJÓIKRÓL A CSERTA FOTOGALÉRIÁBAN LÁTHATÓK

MOL – TBS Nagydíj 2016 – BEFUTÓ – eredmények

keller-a-gyoztes-14520605_1168923193168302_897428800002264352_n  keller-a-gyoztes-14479611_1168920676501887_9033268092936516823_n

keller-a-gyoztes-14517428_1168920683168553_531192332709879224_n

photo-2016-09-30-8-18-25

feltöltés folyamatos

FAZEKAS GÁBOR (TANTÁL) interjú  – az első Balatonkerülő versenyéről – hamarosan itt

Itt jönnek a balatonkerülő versenyzők – nagy csata lesz még minden helyezéséért – tracking – online hajókövetés:

Két 8M (szóló versenyre tunningolt 8mOD) hajót, két versenyzőt várunk még a célba, a Szutrély Gergely és a Németh Zsolt! Hajrá Fiúk, drukkolunk egy kicsit több szélért! Nagyszerűek vagytok!